ماشین لباسشویی ECONOMY اسنوا مدل SWD-250S ظرفیت 5 کیلوگرم

0 نظر
  • جدید

گرید انرژي A / ظرفیت شستشو: ۵ کیلو گرم / داراي ۱۵ برنامه شستشو / سیستم عیب یاب هوشمند / ۸ سال خدمات پس از فروش

شما می توانید با درج نظرات و تجربیات خود علاوه بر یاری خریداران در انتخاب درست از مزایای این طرح بهره مند شوید.

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-250W از طراحی ساده و شکیلی برخودار است و با ظاهر خاصی که دارد نظر هر نوع سلیقه ای را به خود نیز جلب می کند. گفتنی است در کنار طراحی ساده لباسشویی میتوان به مقاومت بالای بدنه دستگاه نیز اشاره کرد زیرا طراحان محصول بدنه دستگاه را بسیار مقاوم و محکم طراحی کرده اند. یکی از مهم ترین موارد برای خرید ماشین لباسشویی ظرفیت دستگاه نیز می باشد به همین دلیل مدل 250 با توجه به ظرفیت 5 کیلویی که دارد یکی از مناسب ترین گزینه ها برای شستشو روزانه و هفتگی لباس های خانواده کم جمعیت نیز محسوب می شود.

لباسشویی 5 کیلویی اسنوا اسنوا مدل SWD-250W به 16 برنامه شستشو نیز مجهز شده است که کاربر میتواند با استفاده از آنها هر نوع جنس پارچه ای را به سادگی شستشو دهید و هیچ گونه نگرانی بابت خراب شدن الیاف لباس ها نداشته باشید. محفظه جا پودری لباسشویی از طراحی خاصی برخودار است و اسنوا برای ساخت این کشو جا پودری از سخت ترین پلاستیک ممکن استفاده کرده است تا در مرور زمان دچار شکستگی یا ترک نشود زیرا شکستی جا پودری لباسشویی باعث می شود تا آب و مواد شوینده از محفظه دستگاه نشتی پیدا کند.

از دیگر ویژگی های این لباسشویی سفید رنگ میتوان به برنامه شستشو البسه بسیار کثیف نیز اشاره کرد که بسیار کاربردی است و با استفاده از این برنامه مصرف کننده میتوانید لباس های بسیار کثیف و چرک خود را به سادگی و در کمترین زمان ممکن نیز شستشو دهد. یکی دیگر از قابلیت ها جالب لباسشویی برنامه شستشو نیم شور یا نیم ظرفیت است که با استفاده از آن فقط میتوانید از نصف ظرفیت ماشین لباسشویی استفاده کنید تا در مواقع که لباس های کثیف بسیار کم است، آب و مواد شوینده به میزان کافی مصرف شود.

نمودار مصرف انرژیA
قفل کودکدارد
تعداد برنامه های شست و شو16 برنامه
سرعت چرخش موتور800 دور
نوع موتورتسمه ای
ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFU-73422S ظرفیت 7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFU-73422S ظرفیت 7 کیلوگرم

نظرات و تجربیات خود را در مورد کالا بنویسید :

محصولات مشابه این محصول

مشخصات فنی

نمودار مصرف انرژیA
قفل کودک
تعداد برنامه های شست و شو16 برنامه
سرعت چرخش موتور800 دور
نوع موتورتسمه ای