چرخ گوشت پاناسونیک مدل MK-ZG1800P

0 نظر
  • جدید

موجودی : این محصول فعلا موجود نیست ، شما می توانیــد از محصولات مشابه پایین صفحه دیدن نمایید.

کالا موجود شد به من خبر بده

بدنه از مواد مرغوب و باکیفیت استفاده‌ شده است تا علاوه‌بر زیبایی ، از موتور قدرتمند دستگاه محافظت کند. زیر بدنه‌ی اصلی پایه‌های ضدلغزش دارد تا با حرکت موتور لرزش و لغزشی ایجاد نشده و خطری رخ ندهد.

قیمت : در حال حاضـر موجـود نمی باشـد

شما می توانید با درج نظرات و تجربیات خود علاوه بر یاری خریداران در انتخاب درست از مزایای این طرح بهره مند شوید.

چرخ‌گوشت پاناسونیک مدل‌ MK-G1800P یکی از کاربردی‌ترین دستگاه‌های عرضه‌شده توسط پاناسونیک است. این محصول ظاهری کلاسیک دارد و از بدنه‌ی سفیدرنگ پلاستیکی، همراه با قطعات فلزی و متعلقات بهره می‌برد. در ساخت بدنه از مواد مرغوب و باکیفیت استفاده‌ شده است تا علاوه‌بر زیبایی بخشیدن به ظاهر، از موتور قدرتمند دستگاه محافظت کند. زیر بدنه‌ی اصلی پایه‌های ضدلغزش در نظر گرفته ‌شده است تا با حرکت موتور لرزش و لغزشی ایجاد نشده و خطری رخ ندهد. گلویی دستگاه در جلو با پیچ محکم شده و سینی فلزی روی آن قرار می‌گیرد. مارپیچ فلزی چرخ‌گوشت پاناسونیک مدل‌ MK-G1800P،‌ داخل لوله قرار می‌گیرد و در انتها تیغه و شبکه روی آن نصب‌ شده و با پیچ محکم می‌شود. نصب قطعات بسیار راحت بوده و سریع انجام می‌شود. سیم برق در پشت دستگاه قرار دارد و از طول مناسبی برخوردار است که پس از اتمام کار می‌تواند در محفظه مربوطه جمع شود. دستگاه با دکمه‌های روی آن روشن و خاموش می‌شود؛ البته دکمه‌ی چرخش معکوس هم در این مدل در نظر گرفته ‌شده است. کاربرد این دکمه، هنگامی که است گوشت یا مواد غذایی داخل دستگاه به هر علتی گیرکرده و چرخ نمی‌شود؛ همچنین با رعایت احتیاط می‌توان برای خارج‌کردن راحت تیغه و مارپیچ هم از این دکمه استفاده شود. قدرت و قابلیت دستگاه باعث می‌شود تا مقدار زیادی گوشت در ساعت چرخ شود. دسته‌ای پلاستیکی برای فشاردادن گوشت و هدایت آن‌ به سمت مارپیچ نیز در نظر گرفته شده است. قطعات فلزی و کبه‌ساز در محفظه‌ی بالایی دستگاه جای می‌گیرند تا گم نشوند.

توان1800 وات
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
ابعاد430 × 418 × 180 میلی‌متر
سایر ویژگی‌هادارای سه صفحه مشبک با سایزهای مختلف / مجهز به سیستم محافظت در برابر بار اضافه / چرخ 110 کیلوگرم گوشت در ساعت
وزن5.9 کیلو‌گرم
چرخ گوشت پاناسونیک مدل MK-ZG1500P

چرخ گوشت پاناسونیک مدل MK-ZG1500P

نظرات و تجربیات خود را در مورد کالا بنویسید :

محصولات مشابه این محصول

مشخصات فنی

توان1800 وات
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
ابعاد430 × 418 × 180 میلی‌متر
سایر ویژگی‌هادارای سه صفحه مشبک با سایزهای مختلف /
مجهز به سیستم محافظت در برابر بار اضافه /
چرخ 110 کیلوگرم گوشت در ساعت
وزن5.9 کیلو‌گرم