بخاری گازسوز بدون دودکش سرامیکی پلار مدل 3PN

1 نظر
 • جدید

بخاری بدون دودکش مدل PN3 پلار یکی از محصولات با کیفیت شرکت پلار بوده که در رده بخاری‌های بدون دودکش و دیواری قرار دارد که از نوع تششعی بوده و دارای استاندارد ملی می‌باشد. شرکت پلار بیش از سه دهه است که در زمینه ساخت انواع بخاری فعالیت دارد. بدون نیاز به دودکش / شعله سرامیکی / مجهز به سنسور اکسیژن / مجهز به گاورنر و شیر تنظیم / بدنه تمام فلزی و مقاوم / قابلیت نسب روی زمین و دیوار

شما می توانید با درج نظرات و تجربیات خود علاوه بر یاری خریداران در انتخاب درست از مزایای این طرح بهره مند شوید.

بخاری گازی پلار مدل PN-3

بخاری بدون دودکش مدل PN3 پلار یکی از محصولات با کیفیت شرکت پلار بوده که در رده بخاری‌های بدون دودکش و دیواری قرار دارد که از نوع تششعی بوده و دارای استاندارد ملی می‌باشد. شرکت پلار بیش از سه دهه است که در زمینه ساخت انواع بخاری فعالیت دارد. این شرکت با داشتن تجربه و مهارت بالا بهترین و با کیفیت‌ترین کالاها را تولید و در اختیار کابران قرار داده است. انتقال حرارت بخاری مدل PN-3 به روش تشعشعی (در نوع سرامیکی) بوده که راندمان ناخالص این وسیله نزدیک به 100 درصد است. مکانیزم عملکرد این بخاری دیواری بدون دودکش پلار بر اساس ترکیب گاز (شهری یا مایع) با اکسیژن موجود در هوا بوده و نتیجه این واکنش علاوه بر مقدار قابل ملاحظه‌ای گرما، گاز دی‌ اکسید‌کربن و بخار آب می‌باشد. بنابراین طراحی بخاری‌های گازسوز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. لذا تنظیمات فشار و مقدار گاز و هوا در این محصولات به صورت کاملا ثابت و غیرقابل تغییر در نظر گرفته می‌شود. دربخاری‌های گازسوز بدون دودکش نیاز به وسیله‌ی ارتباطی به محیط خارجی نیست.  بخاری سرامیکی پلار با مجهز بودن به فن‌آوری جلوگیری از اتلاف انرژی از بازده حرارتی بالا برخوردار بوده که سبب صرفه‌جویی در انرژی و هزینه‌های شما می‌شود.

حداکثر قدرت حرارتی این بخاری بدون دودکش پلار 2500 کیلوکالری بر ساعت بوده که حداکثر فضای قابل گرمای آن در محیط معتدل 27 متر مربع و حداکثر فضای قابل گرمایش در محیط خنک 20 متر مربع و حداکثر فضای گرمایش در محیط سرد 17 متر مربع می‌باشد.بخاری بدون دودکش سرامیکی پلار یکی از بهترین و کلیدی‌ترین ویژگی‌های این بخاری بدون دودکش پلار این است مجهز به سنسور تشخیص میزان اکسیژن محیط است. عملکرد این سیستم به گونه‌ای است که اگر درصد اکسیژن محیط کاهش یابد بخاری به طور خودکار خاموش شده و تا تهویه کامل محیط، بخاری را نمی‌توان روشن نمود. این بخاری کوچک بدون دودکش پلار به خاطر وزن سبک و ابعاد کوچکی که دارد مناسب مکان‌های کوچک بوده همچنین به راحتی قابل حمل است. این بخاری پلار را هم می‌توانید روی زمین قرار دهید هم به دیوار نصب کنید که این قابلیت باعث میشه شما فضای بیشتری در اختیار داشته باشید. از دیگر ویژگی‌های این بخاری گازسوز می‌توان به تنظیم فشار گاز ورودی، سیستم جرقه زن Piezo Electric، سیستم تنظیم ارتفاع شعله، مشعل استینلس استیل نیز اشاره کرد.

راندمان محصول95
نوع سوخت مصرفی بخاریگاز شهری CNG
نوع خروجی گازهای بخاریبدون نیاز به دودکش
کمترین میزان حرارت تولیدی برحسب کیلو کالری1600
حداکثر مساحت قابل استفاده30 مترمربع
جرقه زندارد
بیشترین میزان حرارت تولیدی برحسب کیلو کالری5000
سنسور پایش میزان اکسیژن محیط (ODS)دارد
سیستم پایش و کنترل حرارت محیط (ترموستات)خیر
نحوه قرار گیری بخارینصب بر روی زمین و دیوار
سنسور تنظیم کننده میزان فشارگاز (گاورنر)دارد
ابعاد62*26*53
ترموکوپلدارد
وزن11.5 کیلوگرم
امتیاز 
1397-11-29

انتخاب خیلی خوبیه

زیبا و مدرن هستش و نسبت به کیفیتش قیمتش خیلی عالیه

  نظر خود را بنویسید !

  بخاری گاز سوز سپهر الکتریک مدل یاس SE9000 متالیک

  بخاری گاز سوز سپهر الکتریک مدل یاس SE9000 متالیک

  نظرات و تجربیات خود را در مورد کالا بنویسید :

  محصولات مشابه این محصول

  مشخصات فنی

  راندمان محصول95
  نوع سوخت مصرفی بخاریگاز شهری CNG
  نوع خروجی گازهای بخاریبدون نیاز به دودکش
  کمترین میزان حرارت تولیدی برحسب کیلو کالری1600
  حداکثر مساحت قابل استفاده30 مترمربع
  جرقه زن
  بیشترین میزان حرارت تولیدی برحسب کیلو کالری5000
  سنسور پایش میزان اکسیژن محیط (ODS)
  سیستم پایش و کنترل حرارت محیط (ترموستات)
  نحوه قرار گیری بخارینصب بر روی زمین و دیوار
  سنسور تنظیم کننده میزان فشارگاز (گاورنر)
  ابعاد62*26*53
  ترموکوپل
  وزن11.5 کیلوگرم