ظرفشویی پاکشوما مدلMDF-14302-ST

0 نظر
 • جدید
 • قفسه بالا:دارد
 • نمایشگر:خیر
 • دکمه های لمسی:خیر
 • قفل کودک:بله
 • تعداد سبد:2

قیمت : 16,080,000 تومان

شما می توانید با درج نظرات و تجربیات خود علاوه بر یاری خریداران در انتخاب درست از مزایای این طرح بهره مند شوید.

ماشین ظرفشویی 14 نفره پاکشوما مدل MDF 14201، یک دستگاه جدید با آپشن های عالی است که با کارایی فوق العاده و نادرش همه را سرسام خواهد نمود. این ماشین ظرفشویی برند پاکشوما ظروف شما را یه قدری خوب و با کیفیت شستشو داده و برق می اندازد که درخشش آن ها چشمانتان را اسیر خود می گرداند.

این محصول دارای دو سبد جهت قرار دادن ظروف در آن می باشد که سبد بالایی جهت قرار دادن لیوان و استکان و ظروف کوچک  و سبد پایین محل قرار گیری بشقاب ها و ظروف بزرگ می باشد.

یک سبد نیز جهت قرار گیری قاشق و چنگال ها تعبیه شده است که برخی افراد آن را سبد سوم می خوانند. ماشین ظرفشویی پاکشوما، ظرفشور 14 نفره با گنجایش بالایی است که به هنگام کار کردن هیچ گونه سر و صدا و مزاحمتی ایجاد نمی کند و صدای آن بسیار کم است.

همچنین دستگاهی کم مصرف بوده و حتی به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی می توان برنامه نصف ظرفیت را انتخاب نمایید و فقط طبقه پایین را شستشو دهید.

ماشین ظرفشویی 14 نفره پاکشوما مدل MDF 14202

ماشین ظرفشویی 14 نفره پاکشوما مدل MDF 14201

محل قرار دادن قرص ظرف‌شویی یا اضافه کردن پودر ماشین ظرف‌شویی و جلا دهنده بر روی در و سمت داخلی آن قرار دارد. از نقطه قوت این دستگاه می توان به سیستم ضدعفونی و برنامه پیش شور آن اشاره نمود. این دستگاه دارای 8 برنامه از پیش تعیین شده می باشد و این امر کار شما را آسان تر نموده است.

در ادامه شما را با هریک از این برنامه ها آشنا خواهیم کرد پیشنهاد می کنم ادامه متن را بخوانید تا بیشتر جذب این محصول شگفت انگیز شوید.

  آبکشی بهداشتی ماشین ظرفشویی

دکمه «شستشوی بهداشتی» دکمه ای است که با هدف ضدعفونی کردن ظروف تعبیه شده است. با استفاده از آن آلودگی باکتریایی آن‌ها به حداقل رسیده و خیال مصرف کننده را از بهداشتی شسته شدن ظروف راحت می گردد. در مرحله پایانی آبکشی، با افزایش دمای آب تا بیش از 70 درجه سانتی‌گراد و ماندن برای چند دقیقه در همان دما، ظروف کاملا بهداشتی و تمیز خواهند شد.

شست و شوی یک ساعته ماشین ظرفشویی 14 نفره پاکشوما مدل MDF 14201

گزینه «شستشوی سفارشی یک ساعته» به هنگامی که ظروف کمی دارید و خیلی هم کثیف نیستند و شستشوی آنچنانی نیاز ندارند می توانید از این برنامه استفاده کنید و ظروف خود را بسیار سریع شسته و خشک نمایید.

 شستشوی خودکار با کارایی بیشتر

جهت فراهم نمودن این اطمینان که ظروف به اندازه کافی تمیز خواهند شد یک چرخه شستشو خودکار نیز صورت می گیرد که یک سنسور سنجش کدورت و مقدار کثیفی، میزان ذرات غذای باقی‌مانده را تشخیص داده و به طور خودکار مدت زمان شستشو، آبکشی و خشک کردن را متناسب با آن‌ها تنظیم خواهد کرد، در نتیجه حداقل آب و انرژی مصرف خواهد شد و صرفه جویی و افزایش راندمان حاصل می شود.

 مرحله محو اثر انگشت

مرحله ای به نام «محو اثر انگشت» نیز وجود دارد که با آن می توانید از پاکسازی کامل لکه ها و تمیزی فوق العاده ظروف اطمینان حاصل فرمایید. در این مرحله شستشوی سطحی خاص از باقی ماندن اثرات انگشت و سایر لکه‌ها بر روی ظروف جلوگیری می‌کند و حتی در صورت مشاهده، لکه ها به راحتی از بین خواهند رفت.

قابلیت شست‌وشوی ظروف بزرگ

این ماشین ظرفشویی دارای قابلیت قرار گیری ظروفی با بزرگترین ابعاد در سبد پایین نسبت به سایر برندها تا ابعاد 36 سانتی‌متر.

گزینه نیم‌شور در ماشین ظرفشویی 14 نفره پاکشوما مدل MDF 14201

 کاربرد این برنامه زمانی‌ست که مقدار ظروف برای شست‌وشو زیاد نباشد. می‌توان از نیمی از ظرفیت دستگاه (یا سبد بالا یا سبد پایین) استفاده کرد تا باعث کاهش مصرف آب و انرژی شود.

 ویژگی های ماشین ظرفشویی 14 نفره پاکشوما مدل MDF 14201

 • دارای دو طبقه شستشوی مجزا
 • قابلیت آسانسوری
 • قابلیت شستشوی میوه و سبزی
 • قابلیت شستشوی ظروف شکننده و حساس
 • قابلیت شستشوی اقتصادی
 • قابلیت تاخیر در شستشو
 • قابلیت شستشوی ظروف بزرگ و قابلمه

نمودار مصرف انرژی++A
شناسه کالا2900949000292
قفل کودکبله
دکمه لمسیخیر
ظرفیت14 نفره
تعداد برنامه های شست و شو8برنامه
ابعادپهنا600 میلی متر عمق600 میلی متر ارتفاع850 میلی متر
سایر ویژگی‌ها3 برنامه شستشوی کمکی, -امکان شستشو با نصف ظرفیت, -برنامه تاخیر در شستشو 3، 6 و 9 ساعته, -شدید شویی, -شستشو 90 دقیقه ای, -شستشو اقتصادی, -شستشوی ظروف حساس, -قفل کودک
ماشین ظرفشویی زیرووات 12نفره مدل ZDS 062 IRA

ماشین ظرفشویی زیرووات 12نفره مدل ZDS 062 IRA

نظرات و تجربیات خود را در مورد کالا بنویسید :

محصولات مشابه این محصول

مشخصات فنی

نمودار مصرف انرژی++A
شناسه کالا2900949000292
قفل کودک
دکمه لمسی
ظرفیت14 نفره
تعداد برنامه های شست و شو8برنامه
ابعادپهنا600 میلی متر
عمق600 میلی متر
ارتفاع850 میلی متر
سایر ویژگی‌ها3 برنامه شستشوی کمکی, -امکان شستشو با نصف ظرفیت, -برنامه تاخیر در شستشو 3، 6 و 9 ساعته, -شدید شویی, -شستشو 90 دقیقه ای, -شستشو اقتصادی, -شستشوی ظروف حساس, -قفل کودک