طریقه ارسال سفارشات :

کلیه سفارشات در هرروز ، صبح روز بعد آماده و ارسال خواهد شد. کالای شما پس از بسته بندی با توجه به شیوه ارسال و آدرس درخواستی برای سفارش دهنده ارسال خواهد شد. زمان ارسال به دلیل اندازه و وزن بالای لوازم خانگی و محدودیت هایی در حمل و نقل، بسته به موقعیت مکانی متقاضی از 2 تا 6 روز کاری خواهد بود. (روزهای تعطیلی بین این زمان روزکاری نبوده و محسوب نمی شود)به شما اطمینان می دهیم فروشگاه تمامی سفارشات را تا زمان تحویل زیر نظر خواهد داشت ، به دلیل حجم بالای سفارشات ، لطفا تا پایان 6 روز کاری با فروشگاه تماس نگرفته و تقاضای شماره بیجک یا اطلاعات ارسالی ننماید.

اطمینان خاطر داشته باشید تحویل به موقع و رضایت شما مهمترین سرمایه ما در روند کاری ما خواهد بود

در صورت وجود تاخیر یا هرگونه مساله در ارسال و دریافت کالا شما می توانید با ورود به حساب کاربری و ارسال پیام با خدمات مشتریان مشکل خود را مطرح نماید همکاران ما تا حداکثر 6 ساعت پیگیری و پاسخ کاربر بوسیله پیام (تیکت) را خواهند داد. لطفا از تماس با شماره های پشتیبانی خودداری فرمایید.

در شرایط ویژه مانند جشنواره های فروش و روزهایی با سفارشات بسیار زیاد مانند اواخر اسفند ماه و اوایل فروردین ماه ، ممکن است زمان دریافت کالا اندکی تغییر داشته باشد و طبق رویه همیشگی ارسال نمی شود.

لطفا در هنگام تحویل کالا کارت ملی شخص سفارش دهنده در سایت را همراه داشته باشید در غیر این صورت کالا به شما تحویل نخواهد شد. مامور باربری تحویل دهنده کالا اجازه ورود به ساختمان را ندارد و تنها موظف است کالا را درب منزل به شما تحویل دهد.

مامور باربری تنها مسئول تحویل کالاست ، بازکردن جعبه و نصب کالاهایی مانند تلویزیون ، ماشین لباسشویی و ... باید توسط نصاب مجاز شرکت مربوطه جهت استفاده از گارنتی انجام شود