فروشنتی تابع قوانین قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و همچنین قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و ثبت نام و خرید از این وبسایت به منزله پذیرش این قوانین می باشد.

اصالت کالا :

کلیه کالاهای موجود در فروشنتی از برندهای معتبر و اصل می باشد و هیچگونه کالای فیک عرضه نخواهد شد در هر محصول علاوه به بررسی و دقت در مشخصات کالا از مشخصات تولید کننده و برند محصول اطمینان حاصل نمایید.

نظرات کاربران :

کاربران و بازدیدکنندگان سایت آزادانه با رعایت شئون اجتماعی و بصورت عادلانه و بدور از غرض ورزی می توانند در مورد هر محصول تجربیات و نظرات خود را ثبت نمایند که پس از بررسی کارشناسان به نمایش در خواهد آمد ، بدیهیست این نظرات کاربران بوده و فروشنتی مسئولیتی در قبال درستی این نظرات ندارد. توجه فرمایید از بزرگنمایی در مزایا یا معایب خودداری فرمایید .

اعتبار ، مجوزها و گواهینامه ها :

فروشگاه اینترنتی فروشنتی ، تمامی مجوزها و گواهینامه های موجود جهت احراز هویت و اطمینان خاطران کاربران گرامی را داراست که از جمله مهمترین آنها از موارد زیر نام برد که در پایین صفحه موجود است.

  • عضو رسمی تحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
  • نشان ملی رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  • نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنایع و معادن
  • گواهی و مجوز فعالیت بانکی کشور
  • گواهی جشنواره وب و موبایل ایران

ارسال کالا :

پس از سفارش درخواست شما به انبار ارسال و پس از بسته بندی با توجه به شیوه ارسال و آدرس درخواستی برای سفارش دهنده ارسال خواهد شد. زمان ارسال بدلیل اندازه و وزن بالای لوازم خانگی و محدودیت هایی در حمل و نقل، بسته به موقعیت مکانی متقاضی از 2 تا 6 روز کاری خواهد بود (روزهای تعطیلی بین این زمان روزکاری نبوده و محسوب نمی شود). فروشگاه تمامی سفارشات را تا زمان تحویل زیر نظر خواهد داشت ، بدلیل حجم بالای سفارشات ، کاربر نباید تا پایان 6 روز کاری با فروشگاه تماس گرفته و تقاضای شماره بیجک یا اطلاعات ارسالی نماید.

اطمینان خاطر داشته باشید تحویل به موقع و رضایت شما مهمترین سرمایه ما در روند کاری ما خواهد بود

در صورت وجود تاخیر یا هرگونه مساله در ارسال و دریافت کالا کاربر می تواند با ورود به حساب کاربری و ارسال پیام با خدمات مشتریان مشکل خود را مطرح نماید همکاران ما تا حداکثر 6 ساعت پیگیری و پاسخ کاربر بوسیله پیام (تیکت) را خواهند داد. لطفا از تماس با شماره های پشتیبانی خودداری فرمایید.

محتوا و رسانه :

تمامی محتوا ، گرافیک ، عکس ها ، آیکون ها و مقالات به صورت انحصاری در تصرف فروشنتی بوده و هرگونه استفاده و بازنشر فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منابع امکان پذیر خواهد بود در غیر این صورت از مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.