فروشنتی تابع قوانین قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و همچنین قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و ثبت نام و خرید از این وبسایت به منزله پذیرش این قوانین می باشد.

اصالت کالا : کلیه کالاهای موجود در فروشنتی از برندهای معتبر و اصل می باشد و هیچگونه کالای فیک عرضه نخواهد شد در هر محصول علاوه به بررسی و دقت در مشخصات کالا از مشخصات تولید کننده و برند مصول اطمینان حصل نمایید.

نظرات کاربران : کاربران و بازدیدکنندگان سایت آزادانه با رعایت شئون اجتماعی و بصورت عادلانه و بدور از غرض ورزی می توانند در مورد هر محصول تجربیات و نظرات خود را ثبت نمایند که پس از بررسی کارشناسان به نمایش در خواهد آمد ، بدیهیس این نظرات کاربران بوده و فروشنتی مسئولیتی در قبال درستی این نظرات ندارد. توجه فرمایید از بزرگنمایی در مزایا یا معایب خودداری فرمایید .

ارسال کالا : پس از سفارش درخواست شما به انبار ارسال و پس از بسته بندی با توجه به شیوه ارسال و آدرس درخواستی برای سفارش دهنده ارسال خواهد شد. زمان ارسال بسته به موقعیت متقاضی از 2 تا 5 روز کاری خواهد بود

محتوا و رسانه : تمامی محتوا ، گرافیک ، عکس ها ، آیکون ها و مقالات به صورت انحصاری در تصرف فروشنتی بوده و هرگونه استفاده و بازنشر فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منابع امکان پذیر خواهد بود در غیر این صورت از مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.